Embed

ÇOCUKLAR PARA İÇİN ANNELER SEKS İÇİN ÖLDÜRÜYOR

Ülkemizde çok tuhaf şeyler oluyor.
 
Çocuklar para için annelerini, babalarını öldürüyor; anneler seks için çocuklarını ve kocalarını öldürüyor, öldürtüyor.
 
Çocuklar öldürtmüyorlar, öldürüyorlar; babalar da öyle ancak anneler öldürtüyor belki anne yürekleri çocuklarını öldürmeye el vermiyor.
 
Olayın içten bir yönü de akraba kadınlarda da gayrımeşru ilişkilerini öğrenen akraba çocuklarını öldürtmeleri ya da öldürmeleri; onlar öldürmekten pek de çekinmiyorlar çünkü nasılsa kendileri doğurmamış.
 
Toplumda para önemli iken şimdi de üstelik de kırsal kesimde, köylerde, ilçelerde, kasabalarda bile üstelik de başı örtülü kadınlarda başlayan bu 'Seks için çocuk öldürtme ve öldürme' olayı neden başladı, bunun nedenleri nelerdir; bilim bunu acil incelemelidir.
 
Üstelik de eskiden gayrımeşru bebekler öldürülürken şimdi yetişkin çocuklar da öldürülüyor.
 
Ben bunu iki neden bağlıyorum: Baylarda(Erkeklerde) görülen bir terbiye azalması, ve kadınlarda seks heyecanına özlem.
 
Bunlara da iki şey neden oluyor bence: Çıplak turizımı(turizmi), çıplak modası ve internetteki seks sitelerinin etkisi sonucu toplumda genelde çıplaklığın, özelde ise ahlakdışılığa hevesin yani nefsin çoğalması. Kuşkusuz ki buna da 'Kötü baylarda bol miktarda para toplaşması' da etkili oluyor.
 
Yani bu durum tikel, nicel durumlar değil; genelleşmeye ve daha da vahimleşmeye başlayan genel bir toplumsal gerçek ve eğilim. Buna karşı bir an önce çözüm alınmalıdır ki bunların başında çıplaklığa karşı bir savaşım geliyor; bu açıdan da öncelikle hemen plajlar kapatılmalı, medyanın cinsel sunumlu yayınlar yapması yasaklanmalı, internette sekse karşı savaş açılmalı, ahlakdışılık içeren moda yasaklanmalı, Tv'de magazin yayınları yasaklanmalı, Tv'de evlilik yayınları yasaklanmalı ve topluma Din hadisileri ve bilimsellik öğretilmelidir.
 
Gerçek şu ki ahlakdışı moda, ahlakdışı sanat, ahlakdışı turizım, ahlakdışı medya gibi nedenlerle genelde toplumda, özelde ise şehir baylarından sonra bir de köy baylarında ve köy bayanlarında 'Ne pahasına olursa olsun seks' eğilimi oluşmaya başladı ki buna da açık ki 'Kadın cinayeti' denilen cinayetler, 'Çocuk cinayetleri' denilen cinayetler de büyük olasılıkla eşlik edecektir.
 
Çıplaklık, seks, cinsellik yalnızca ahlakı, akılı almaz; öldürür, öldürtür de çünkü azgın bir nefs yaratır. Seks, çıplaklık, cinsellik akıl mantık, din iman tanımaz.
 
Gelin ülkeyi siyaset ve yılda bir kitap bile okumayan bir halk değil felsefe, bilim, düşünürler, alimler ve bilgeler yönetsin.
 
 
Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız, hiçbir dinden olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 9.6.17/17.23
 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !